Един от ключовите играчи на Лудогорец през последните години - Абел Анисе, иска да остане в Разград, твърди "Мач Телеграф".
Халфът изгуби водещата си позиция в отбора през този сезон и се заговори, че вероятно ще бъде продаден.
Той дори изненадващо не попадна сред картотекираните за евротурнирите, което подсили тези слухове. Футболистът от Мадагаскар има договор с "орлите" за още един сезон и иска да си го изпълни докрай.
Напоследък се заговори, че към Анисе има интерес от няколко чужди отбора. Дори съперникът на Арда в Европа Апоел Беер Шева го иска в редиците си, но самият футболист предпочита да остане в Лудогорец.
Той вярва, че много скоро може да възвърне позицията си на един от основните футболисти на тима и ще се бори да постигне това.








Григор Димитров започна с победа в Майорка
Обедна емисия
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Четири ареста в Гърция за пожари, причинени от небрежност
НТ пусна билетите за "Физика на тъгата" с Теодора Духовникова и Валентин Ганев
Демерджиев: Олег Невзоров е дал доста интересни показания
Песков: Руският бюджет става все по-малко зависим от петрол и газ
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Коментари
Напиши коментар08:03 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар